.

.

מברשת שיניים חשמלית, ניקוי במברשת כיתה מזון חומר USB כבל טעינה בקלות מגע נוח עבור המברשת אחד של השיניים(ורוד)

מברשת שיניים חשמלית, ניקוי במברשת כיתה מזון חומר USB כבל טעינה בקלות מגע נוח עבור המברשת אחד של השיניים(ורוד)

ILS 19.18

כמות סחורה
קיים

למעשה להגן על החניכיים, לקדם חניכיים מחזור הדם, להפחית את ההתרחשות של מחלות חניכיים.USB כבל טעינה, מברשת כיסוי ראש, להפוך את מברשת השיניים נוח בבית ולנסוע להשתמש.ישנם 6 מצבים לבחירה, אתה יכול לשנות אותו בהתאם לצרכים שלך, זה יכול לעזור לשמור על בריאות הפה הסביבה.בקלות מגע עמוק לנקות את האזור העיוור של השיניים כדי להגן על בריאות החניכיים.ראש המברשת עשוי חומר בדרגת מזון אשר הוא בטוח לשימוש עבור חלל הפה.תכונה : 1. ראש המברשת עשוי חומר בדרגת מזון אשר הוא בטוח לשימוש עבור חלל הפה.2. ישנם 6 מצבים לבחירה, אתה יכול לשנות אותו בהתאם לצרכים שלך, זה יכול לעזור לשמור על בריאות הפה הסביבה.3. למעשה להגן על החניכיים, לקדם חניכיים מחזור הדם, להפחית את ההתרחשות של מחלות חניכיים.4. בקלות מגע עמוק לנקות את האזור העיוור של השיניים כדי להגן על בריאות החניכיים.5. USB כבל טעינה, מברשת כיסוי ראש, להפוך את מברשת השיניים נוח בבית ולנסוע להשתמש.מפרט : סוג פריט : חשמלי Toothbrush Material : ABSLithium סוללה : 120m Ah (כלול)שיטת הטעינה : ישיר Charging Rated מתח : 5 VRated כוח : 1 WCharge זמן : 8h How שימוש : 1. ראש המברשת ניתן להחלפה על-פי המצב בפועל.2. על מנת למנוע את משחת השיניים מפני התזות, לקחת כמות קטנה של משחת שיניים על ראש המברשת לפני השימוש, ולבחור את הציוד המתאים בהתאם לצרכים שלכם.3. בואו זיפים יוצרים זווית של 45 מעלות עם החניכיים ואז לאט לאט להעביר את מברשת השיניים, לא לחץ על מברשת שיניים קשה, לשטוף עם מים נקיים לאחר צחצוח.רשימת החבילות : 1 x Toothbrush4 x מברשת Head1 x כבל USB 1 x מברשת כיסוי ראש.

מאפיינים נוספים

Item Type:
Electric Toothbrush
Material:
ABS
Lithium Battery:
120mAh (Included)
Charging Method:
Direct Charging
Rated Voltage:
5V
Rated Power:
1W
Charge Time:
8h
How to Use:
1. The brush head can be replaced according to the actual situation. :
2. In order to prevent the toothpaste from splashing, take a small amount of toothpaste on the brush head before use, and choose the appropriate gear according to your needs. :
3. Let the bristles form a 45-degree angle with the gums and then slowly move the toothbrush, do not press the toothbrush hard, rinse with clean water after brushing. :
Package List:
1 x Toothbrush4 x Brush Head :
1 x USB Cable   :
1 x Brush Head Cover :

הצעות טובות