.

.

מיכל,מחזיק עט על השולחן,קרמיקה מחזיק עט,חמוד דפוס השיש השולחן ארגונית מברשת האיפור מחזיק עם עיטורי זהב מבטא בנות,נשים,משרד, בית שימוש.

מיכל,מחזיק עט על השולחן,קרמיקה מחזיק עט,חמוד דפוס השיש השולחן ארגונית מברשת האיפור מחזיק עם עיטורי זהב מבטא בנות,נשים,משרד,

ILS 20.98

כמות סחורה
קיים

【מרובים להשתמש】 : זה יכול להיות השולחן מחזיק עט, יכול להיות גם מברשות האיפור מחזיק, יכול למקם את מברשות האיפור שלך, מברשות שיניים, משחת שיניים, או עטים, עפרונות, מספריים וכו ' ופריטים שונים, להפוך את שולחן העבודה נקי ומסודר. 【ייחודי השיש עיצוב】בעל מבנה קרמי עמיד, עמיד ויציב.השיש מרקם, בהתאמה עם מסוגנן תהליך הברונזה, המרקם הוא טבעי ומציאותי.את מאט לסיים את השיש הדפסה יש מלוטש, עיצוב מתוחכם אשר ייתן המשרד שלך כל כך מגע קלאסי.צבע עשוי להשתנות עקב תאורה. 【מידות】 : גודלו של כל מחזיק עט הוא אמצעי 3.9 ש" ח, 3.35". 【עפרונות, עט השולחן במשרד ארגונית】המתוחכם הזה עיפרון בעל יהיה המתנה הטובה ביותר כדי בנות, ילדים בחיים שלך כמו עמיתים, חברים, מורים, או מישהו במשרד.אידיאלי כתיבה ארגונית מתנה. 【שירות】 מבוא שאלות נוספות, אנא אל תהסס לפנות אלי כדי שאוכל לעזור לך לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.מידע על המוצר : צבע לבן שם המוצר : השיש מברשת איפור בעל/עיפרון כוס/מחזיק עט מוצר גודל : 3.9. * 3.35 ב (H*W) המוצר חומר : קרמי עמיד המוצר צורה : מתומן קל לשימוש זה יכול לשמש עיפרון הולדר, מברשת איפור הולדר.את גודל גדול מחזיק הרבה עטים ועפרונות איפור מברשת, סיכות, מהדקי נייר, שומרת הכל די מאורגן.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות